BI die werkt in 3 dagen

U wilt uw business intelligence (strategie) op een kosteneffectieve manier implementeren. U wilt de betrouwbaarheid van uw managementinformatie verhogen. U wilt meer rolgebaseerd gaan werken zodat de juiste informatie direct bij de goede persoon terecht komt.

U wilt snel nieuwe mobiele BI toepassingen kunnen creëren en tegelijkertijd ook de kosten van uw BI systeem verlagen. Schrijf u dan in voor de opleiding “BI die werkt in 3 dagen”.

Ontdek de kracht van de opleiding Business Intelligence

Top experts uit het Business Intelligence vakgebied helpen u persoonlijk bij dit verbeterproces. U leert de kneepjes van het vak tijdens de unieke 3-daagse opleiding Business Intelligence & Managementinformatie. De opleiding gaat zowel in op de business aspecten als de technische aspecten van BI. Door deze doeltreffende combinatie krijgt u diepgaand inzicht in de verschillende facetten van een succesvol BI project.

Wat leert u?

Na afloop van de opleiding kent u de methodieken en valkuilen van BI. U weet hoe u een geheel managementinformatie systeem kunt (laten) bouwen en onderhouden en wat de succesfactoren zijn. U begrijpt hoe u de kwaliteit van uw data en managementinformatie (MI) kunt verhogen. U weet op welke onvervalste KPI’s u moet sturen. U heeft in de praktijk ervaren hoe u aan de hand van ons ingenieus business intelligence framework het BI verbeterproces kunt structureren.

Ofwel, u kunt uw business intelligence strategie op een zeer kosteneffectieve manier gaan implementeren.

Grijp deze kans!

Op 23 t/m 25 november 2011 heeft u de kans om deel te nemen aan de opleiding. Schrijf u direct in via het inschrijfformulier. Gezien het interactieve karakter worden er maximaal 15 deelnemers toegelaten.

Laat wat van je horen

*